Datum narození: | 08.03.2000 |
Platnost reg. do: | 14.05.2025 |
Klub: | LTC Radotín |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2011 | LTC Radotín | 934 (4) | |||
2012 | LTC Radotín | 948 (4) | 865 (3) |
||
2013 | LTC Radotín | 859 (3) |
|||
2014 | LTC Radotín | 1036 (3) |
947 (3) | ||
2015 | LTC Radotín | 937 (1) |
883 (3) | ||
2016 | LTC Radotín | 591 (4) | |||
2017 | LTC Radotín | 304 (9) | |||
2018 | LTC Radotín | 237 (9) | |||
2019 | LTC Radotín | 301 (1) | 382 (6) | ||
2020 | LTC Radotín | 593 (4) | |||
2021 | LTC Radotín | 675 (3) | |||
2022-Z | LTC Radotín | 218 (6) | |||
2022-L | LTC Radotín | 284 (6) | |||
2023-Z | LTC Radotín | 767 (3) | |||
2023-L | LTC Radotín | 779 (3) | |||
2024-Z | LTC Radotín | 425 (6) | |||
2024-L | LTC Radotín | 446 (6) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 10. 3.třída C 27.04.2024, TJ Kyje Praha 14 - LTC Radotín A |
1 |
2. | 10. 3.třída C 04.05.2024, LTC Radotín A - KAPITOL Tenis |
1 |
3. | 10. 3.třída C 11.05.2024, TJ Sokol Vršovice II. - LTC Radotín A |
9 |
4. | 10. 3.třída C 25.05.2024, LTC Radotín A - Sportcentrum Uhříněves B |
9 |
5. | 10. 3.třída C 01.06.2024, Sokol Smíchov I. B - LTC Radotín A |
6 |
Družstva celkem (2hra) | 26 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 33 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 32 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 10. 3.třída C 27.04.2024, TJ Kyje Praha 14 - LTC Radotín A |
1 |
2. | 10. 3.třída C 04.05.2024, LTC Radotín A - KAPITOL Tenis |
1 |
3. | 10. 3.třída C 11.05.2024, TJ Sokol Vršovice II. - LTC Radotín A |
5 |
4. | 10. 3.třída C 25.05.2024, LTC Radotín A - Sportcentrum Uhříněves B |
0 |
5. | 10. 3.třída C 01.06.2024, Sokol Smíchov I. B - LTC Radotín A |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 7 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 33 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 32 |
27.04.2024, 10. 3.třída C TJ Kyje Praha 14 - LTC Radotín A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Štěpán Marek | - | Špringer Adam | 0:6, 2:6 |
získané body: 1 b. |
27.04.2024, 10. 3.třída C TJ Kyje Praha 14 - LTC Radotín A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mráz, Boháč | - | Špringer, Neřold | 6:4, 3:6, 0:1 |
získané body: 1 b. |
04.05.2024, 10. 3.třída C LTC Radotín A - KAPITOL Tenis | ||||
---|---|---|---|---|
team | Špringer Adam | - | Bek Pavel | 7:5, 6:1 |
získané body: 1 b. |
04.05.2024, 10. 3.třída C LTC Radotín A - KAPITOL Tenis | ||||
---|---|---|---|---|
team | Špringer, Hudek | - | Bek, Aron | 6:0, 7:6 |
získané body: 1 b. |
11.05.2024, 10. 3.třída C TJ Sokol Vršovice II. - LTC Radotín A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Svoboda Michal | - | Špringer Adam | 3:6, 2:6 |
získané body: 9 b. |
11.05.2024, 10. 3.třída C TJ Sokol Vršovice II. - LTC Radotín A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Svoboda, Petras | - | Špringer, Hudek | 6:4, 5:7, 0:1 |
získané body: 5 b. |
25.05.2024, 10. 3.třída C LTC Radotín A - Sportcentrum Uhříněves B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Špringer Adam | - | Krajdl Martin | 6:0, 2:6, 6:3 |
získané body: 9 b. |
25.05.2024, 10. 3.třída C LTC Radotín A - Sportcentrum Uhříněves B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Špringer, Růžička | - | Krajdl, Souček | 4:6, 5:7 |
získané body: 0 b. |
01.06.2024, 10. 3.třída C Sokol Smíchov I. B - LTC Radotín A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Chlumský Tomáš | - | Špringer Adam | 0:6, 6:7 |
získané body: 6 b. |
01.06.2024, 10. 3.třída C Sokol Smíchov I. B - LTC Radotín A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Bradáč, Pidrman | - | Špringer, Hudek | 6:7, 7:6, 1:0 |
získané body: 0 b. |