Datum narození: | 04.04.2010 |
Platnost reg. do: | 30.03.2025 |
Klub: | TK Škoda Plzeň z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2021 | TK Škoda Plzeň z.s. | 1077 (4) | |||
2022-Z | TK Škoda Plzeň z.s. | 471 (6) | |||
2022-L | TK Škoda Plzeň z.s. | 587 (6) | |||
2023-Z | TK Škoda Plzeň z.s. | 512 (1) | |||
2023-L | TK Škoda Plzeň z.s. | 654 (1) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | ODR II. KV semifinále, finále 16.6.2024 zápas o 3. místo, Tenisklub Cheb - TK Kaznějov |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | ODR II. KV semifinále, finále 16.6.2024 zápas o 3. místo, Tenisklub Cheb - TK Kaznějov |
2 |
Družstva celkem (4hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
16.6.2024 zápas o 3. místo, ODR II. KV semifinále, finále Tenisklub Cheb - TK Kaznějov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Buchner Robert | - | Kaprál Filip | 6:3, 6:0 |
získané body: 0 b. |
16.6.2024 zápas o 3. místo, ODR II. KV semifinále, finále Tenisklub Cheb - TK Kaznějov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Gajda, Florián | - | Hnát, Kaprál | 2:6, 0:6 |
získané body: 2 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | OŽA I. A 4.5.2024, TK Škoda Plzeň B - TK Slavia Plzeň A |
0 |
2. | OŽA I. A 11.5.2024, TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. - TK Škoda Plzeň B |
0 |
3. | OŽA I. A 25.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň A - TK Škoda Plzeň B |
0 |
1. | OŽA I. o 5. - 8. místo 1.6.2024, TK Škoda Plzeň B - TK Slavia Plzeň B |
0 |
2. | OŽA I. o 5. - 8. místo 15.6.2024, TCG Karlovy Vary - TK Škoda Plzeň B |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | OŽA I. A 4.5.2024, TK Škoda Plzeň B - TK Slavia Plzeň A |
0 |
2. | OŽA I. A 11.5.2024, TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. - TK Škoda Plzeň B |
0 |
3. | OŽA I. A 25.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň A - TK Škoda Plzeň B |
0 |
1. | OŽA I. o 5. - 8. místo 1.6.2024, TK Škoda Plzeň B - TK Slavia Plzeň B |
1 |
2. | OŽA I. o 5. - 8. místo 15.6.2024, TCG Karlovy Vary - TK Škoda Plzeň B |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
4.5.2024, OŽA I. A TK Škoda Plzeň B - TK Slavia Plzeň A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kaprál Filip | - | Řehoř Benjamín | 1:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
4.5.2024, OŽA I. A TK Škoda Plzeň B - TK Slavia Plzeň A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Cimbura, Kaprál | - | Drábek, Řehoř | 1:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
11.5.2024, OŽA I. A TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. - TK Škoda Plzeň B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Skácel Marcel | - | Kaprál Filip | 5:7, 6:3, 6:3 |
získané body: 0 b. |
11.5.2024, OŽA I. A TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. - TK Škoda Plzeň B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Skácel, Skácel | - | Cimbura, Kaprál | 6:3, 6:4 |
získané body: 0 b. |
25.5.2024, OŽA I. A TK Lokomotiva Plzeň A - TK Škoda Plzeň B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Sameš Denis | - | Kaprál Filip | 6:2, 7:5 |
získané body: 0 b. |
25.5.2024, OŽA I. A TK Lokomotiva Plzeň A - TK Škoda Plzeň B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Müller, Sameš | - | Kaprál, Drdácký | 6:1, 7:5 |
získané body: 0 b. |
1.6.2024, OŽA I. o 5. - 8. místo TK Škoda Plzeň B - TK Slavia Plzeň B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Cimbura, Kaprál | - | Rulík, Holler | 6:7, 6:0, 1:0 |
získané body: 1 b. |
15.6.2024, OŽA I. o 5. - 8. místo TCG Karlovy Vary - TK Škoda Plzeň B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Farkaš Matyáš | - | Kaprál Filip | 2:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |
15.6.2024, OŽA I. o 5. - 8. místo TCG Karlovy Vary - TK Škoda Plzeň B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Farkaš, Matoušek | - | Kaprál, Cimbura | 7:5, 7:5 |
získané body: 0 b. |