Datum narození: | 05.07.2008 |
Platnost reg. do: | 15.12.2024 |
Klub: | LTC Houštka |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2019 | Sokol Horní Počernice | 729 (6) | |||
2020 | TK Čelákovice | 444 (9) | 1043 (3) |
||
2021 | TK Čelákovice | 452 (1) | 846 (3) |
||
2022-Z | TK Čelákovice | 395 (4) |
|||
2022-L | TK Čelákovice | 373 (4) |
|||
2023-Z | TK Čelákovice | 357 (1) |
711 (3) | ||
2023-L | LTC Houštka | 592 (1) |
481 (4) | ||
2024-Z | LTC Houštka | 490 (6) | |||
2024-L | LTC Houštka | 674 (4) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 14 - IV. třída B 27.04.2024 NT 01.05., LTC Houštka F - TO Sokol Nehvizdy |
0 |
2. | 14 - IV. třída B 25.05.2024 NT 02.06., Fit klub Lysá nad Labem - LTC Houštka F |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 14 - IV. třída B 27.04.2024 NT 01.05., LTC Houštka F - TO Sokol Nehvizdy |
0 |
2. | 14 - IV. třída B 25.05.2024 NT 02.06., Fit klub Lysá nad Labem - LTC Houštka F |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
27.04.2024 NT 01.05., 14 - IV. třída B LTC Houštka F - TO Sokol Nehvizdy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Červený David | - | Kotvald Tomáš | 6:4, 1:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
27.04.2024 NT 01.05., 14 - IV. třída B LTC Houštka F - TO Sokol Nehvizdy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Červený, Žahour | - | Hajko, Kotvald | 1:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
25.05.2024 NT 02.06., 14 - IV. třída B Fit klub Lysá nad Labem - LTC Houštka F | ||||
---|---|---|---|---|
team | Purnoch Tomáš | - | Červený David | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
25.05.2024 NT 02.06., 14 - IV. třída B Fit klub Lysá nad Labem - LTC Houštka F | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kvasnička, Hodek | - | Červený, Žahour | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 16.12.2023Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4 | 10 |
2 | 10.02.2024, Halový oblastní přeborstředočeský (P - 600), K: 8/- | 0 |
Jednotlivci celkem | 10/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 16.12.2023Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4 | 0 |
2 | 10.02.2024, Halový oblastní přeborstředočeský (P - 600), K: 8/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
16.12.2023Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Červený David | - | Hnát Samuel | 6:0, 6:3 |
8>4 | Tuša Robert | - | Červený David | 6:0, 6:0 |
získané body: 10 b. |
16.12.2023Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | VAVERKA, Macinauer | - | Hnát, Červený | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborstředočeský (P - 600), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Hošpes Matyáš | - | Červený David | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborstředočeský (P - 600), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 22 - I. třída B 26.05.2024 NT 01.06., LTC Houštka B - TK SC Mladá Boleslav B |
1 |
2. | 22 - I. třída B 28.04.2024 NT 08.05., Tenisový klub Benátky - LTC Houštka B |
0 |
3. | 22 - I. třída B 02.06.2024 NT 08.06., TK Radošovice - LTC Houštka B |
0 |
4. | 22 - I. třída B 05.05.2024 NT 11.05., LTC Houštka B - Slavoj Žiželice |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 22 - I. třída B 26.05.2024 NT 01.06., LTC Houštka B - TK SC Mladá Boleslav B |
0 |
2. | 22 - I. třída B 28.04.2024 NT 08.05., Tenisový klub Benátky - LTC Houštka B |
0 |
3. | 22 - I. třída B 02.06.2024 NT 08.06., TK Radošovice - LTC Houštka B |
0 |
4. | 22 - I. třída B 05.05.2024 NT 11.05., LTC Houštka B - Slavoj Žiželice |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
26.05.2024 NT 01.06., 22 - I. třída B LTC Houštka B - TK SC Mladá Boleslav B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Červený David | - | Kočí Jakub | 5:7, 6:3, 6:1 |
získané body: 1 b. |
26.05.2024 NT 01.06., 22 - I. třída B LTC Houštka B - TK SC Mladá Boleslav B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Červený, Dzúr | - | Kočí, Kolesár | scr. |
získané body: 0 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 22 - I. třída B Tenisový klub Benátky - LTC Houštka B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vortel Štěpán | - | Červený David | 7:5, 6:1 |
získané body: 0 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 22 - I. třída B Tenisový klub Benátky - LTC Houštka B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vortel, Šelemberk | - | Červený, Žahour | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
02.06.2024 NT 08.06., 22 - I. třída B TK Radošovice - LTC Houštka B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jelínek Matouš | - | Červený David | 6:0, 6:4 |
získané body: 0 b. |
02.06.2024 NT 08.06., 22 - I. třída B TK Radošovice - LTC Houštka B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pelant, Toman | - | Červený, Dzúr | 6:3, 6:4 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 22 - I. třída B LTC Houštka B - Slavoj Žiželice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Červený David | - | Poddaný Patrik | 3:6, 2:3 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 22 - I. třída B LTC Houštka B - Slavoj Žiželice | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |