Datum narození: | 25.10.1993 |
Platnost reg. do: | 22.06.2025 |
Klub: | SK Jundrov Brno |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2018 | T.J. Sokol Šumperk | 247 (9) | |||
2019 | T.J. Sokol Šumperk | 668 (4) | |||
2020 | TJ Brno-Komín | 195 (12) | |||
2024-Z | Sokol Lanžhot | 165 (12) | |||
2024-L | SK Jundrov Brno | 160 (12) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 18.05.2024, BAJDA CUP KROMĚŘÍŽTC Bajda Kroměříž (C - 400), K: 4/5 | 14 |
2 | 08.06.2024, Oblastní přeborjihomoravský (P - 500), K: 8/8 | 17 |
Jednotlivci celkem | 31/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 18.05.2024, BAJDA CUP KROMĚŘÍŽTC Bajda Kroměříž (C - 400), K: 4/5 | 9 |
2 | 08.06.2024, Oblastní přeborjihomoravský (P - 500), K: 8/8 | 12 |
Jednotlivci celkem | 21/2 |
18.05.2024, BAJDA CUP KROMĚŘÍŽTC Bajda Kroměříž (C - 400), K: 4/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Sušeň Thomas | - | Menšík Jan | 6:2, 1:6, 1:0 (7) |
8>4 | Sušeň Thomas | - | Čech Filip | 6:2, 6:1 |
4>2 | Zoubek Vojtěch | - | Sušeň Thomas | 6:1, 6:0 |
získané body: 14 b. |
08.06.2024, Oblastní přeborjihomoravský (P - 500), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Sušeň Thomas | - | Doležal David | 6:4, 6:2 |
16>8 | Klakurka Lukáš | - | Sušeň Thomas | 6:4, 6:2 |
získané body: 17 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | I.TŔÍDA A 11.5.2024, LTC Hodonín - SK Jundrov Brno |
0 |
2. | I.TŔÍDA A 25.5.2024, SK Jundrov Brno - Jiskra Otrokovice B |
0 |
3. | I.TŔÍDA A 1.6.2024, SK Jundrov Brno - TK Uherské Hradiště |
0 |
4. | I.TŔÍDA A 15.6.2024, ŽLTC Brno B - SK Jundrov Brno |
4 |
Družstva celkem (2hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 22 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 22 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | I.TŔÍDA A 11.5.2024, LTC Hodonín - SK Jundrov Brno |
11 |
2. | I.TŔÍDA A 25.5.2024, SK Jundrov Brno - Jiskra Otrokovice B |
3 |
3. | I.TŔÍDA A 1.6.2024, SK Jundrov Brno - TK Uherské Hradiště |
0 |
4. | I.TŔÍDA A 15.6.2024, ŽLTC Brno B - SK Jundrov Brno |
4 |
Družstva celkem (4hra) | 18 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 22 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 22 |
11.5.2024, I.TŔÍDA A LTC Hodonín - SK Jundrov Brno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Chmelík Oliver | - | Sušeň Thomas | 6:2, 7:6 |
získané body: 0 b. |
11.5.2024, I.TŔÍDA A LTC Hodonín - SK Jundrov Brno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Chmelík, Zavadil | - | Sušeň, Kovář | 7:6, 3:6, 0:1 |
získané body: 11 b. |
25.5.2024, I.TŔÍDA A SK Jundrov Brno - Jiskra Otrokovice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Sušeň Thomas | - | Kratochvíl Tomáš | 7:5, 1:6, 3:6 |
získané body: 0 b. |
25.5.2024, I.TŔÍDA A SK Jundrov Brno - Jiskra Otrokovice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Sušeň, Šimčík | - | Kratochvíl, Hrubý | 6:4, 6:4 |
získané body: 3 b. |
1.6.2024, I.TŔÍDA A SK Jundrov Brno - TK Uherské Hradiště | ||||
---|---|---|---|---|
team | Sušeň Thomas | - | Najman Erik | 7:5, 5:7, 2:6 |
získané body: 0 b. |
1.6.2024, I.TŔÍDA A SK Jundrov Brno - TK Uherské Hradiště | ||||
---|---|---|---|---|
team | Sušeň, Šimčík | - | Najman, Tyml | 3:6, 3:6 |
získané body: 0 b. |
15.6.2024, I.TŔÍDA A ŽLTC Brno B - SK Jundrov Brno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kilian Darek | - | Sušeň Thomas | 3:6, 2:6 |
získané body: 4 b. |
15.6.2024, I.TŔÍDA A ŽLTC Brno B - SK Jundrov Brno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kilian, Blaška | - | Sušeň, Šimčík | 4:6, 1:6 |
získané body: 4 b. |