Datum narození: | 18.07.2011 |
Platnost reg. do: | 26.04.2025 |
Klub: | TK Kročehlavy |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2022-Z | LTC Slovan Kladno | 1304 (3) | |||
2022-L | LTC Slovan Kladno | 1420 (3) | |||
2023-L | TK Kročehlavy | 1161 (3) | |||
2024-Z | TK Kročehlavy | 744 (1) | |||
2024-L | TK Kročehlavy | 1016 (1) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 09.12.2023TC Tachlovice (C - 800), K: 5/- | 0 |
2 | 26.12.2023, O pohár města BerounaLokomotiva Beroun (C - 700), K: 5/- | 0 |
3 | 19.01.2024CTA Rudná (C - 800), K: 5/- | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/3 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 09.12.2023TC Tachlovice (C - 800), K: 5/- | - |
2 | 26.12.2023, O pohár města BerounaLokomotiva Beroun (C - 700), K: 5/- | - |
3 | 19.01.2024CTA Rudná (C - 800), K: 5/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/0 |
09.12.2023TC Tachlovice (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Homola Matyáš | - | Petřík Daniel | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
09.12.2023TC Tachlovice (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
26.12.2023, O pohár města BerounaLokomotiva Beroun (C - 700), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Mrazek Richard | - | Petřík Daniel | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
26.12.2023, O pohár města BerounaLokomotiva Beroun (C - 700), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
19.01.2024CTA Rudná (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Dvořák Mikuláš | - | Petřík Daniel | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
19.01.2024CTA Rudná (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 32 - I. třída A 27.04.2024 NT 01.05., Wilson tenis centrum z.s. - TK Kročehlavy |
0 |
2. | 32 - I. třída A 25.05.2024 NT 02.06., TK Kročehlavy - Sportclub Řevnice, z.s. |
1 |
3. | 32 - I. třída A 04.05.2024 NT 12.05., TK Kročehlavy - LTC Beroun, z.s. |
1 |
4. | 32 - I. třída A 01.06.2024 NT 16.06., Tenis Dobříš B - TK Kročehlavy |
0 |
5. | 32 - I. třída A 11.05.2024 NT 19.05., SPORT EDEN Beroun - TK Kročehlavy |
1 |
6. | 32 - I. třída A 15.06.2024 NT 23.06., TK Kročehlavy - Lokomotiva Zdice |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 6 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 6 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 32 - I. třída A 27.04.2024 NT 01.05., Wilson tenis centrum z.s. - TK Kročehlavy |
0 |
2. | 32 - I. třída A 25.05.2024 NT 02.06., TK Kročehlavy - Sportclub Řevnice, z.s. |
1 |
3. | 32 - I. třída A 04.05.2024 NT 12.05., TK Kročehlavy - LTC Beroun, z.s. |
1 |
4. | 32 - I. třída A 01.06.2024 NT 16.06., Tenis Dobříš B - TK Kročehlavy |
0 |
5. | 32 - I. třída A 11.05.2024 NT 19.05., SPORT EDEN Beroun - TK Kročehlavy |
1 |
6. | 32 - I. třída A 15.06.2024 NT 23.06., TK Kročehlavy - Lokomotiva Zdice |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 6 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 6 |
27.04.2024 NT 01.05., 32 - I. třída A Wilson tenis centrum z.s. - TK Kročehlavy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šulc, Kašpar | - | Petřík, Petřík | 7:5, 6:3 |
získané body: 0 b. |
25.05.2024 NT 02.06., 32 - I. třída A TK Kročehlavy - Sportclub Řevnice, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Petřík Daniel | - | Vaněk Jan | 6:3, 6:3 |
získané body: 1 b. |
25.05.2024 NT 02.06., 32 - I. třída A TK Kročehlavy - Sportclub Řevnice, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Petřík, Petřík | - | Poslední, Vaněk | 6:3, 6:3 |
získané body: 1 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 32 - I. třída A TK Kročehlavy - LTC Beroun, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Petřík Daniel | - | Bělohlávek Antonín Jan | 6:0, 6:0 |
získané body: 1 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 32 - I. třída A TK Kročehlavy - LTC Beroun, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pokorný, Petřík | - | Pospíšil, Bělohlávek | 6:0, 6:0 |
získané body: 1 b. |
01.06.2024 NT 16.06., 32 - I. třída A Tenis Dobříš B - TK Kročehlavy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Souček Petr | - | Petřík Daniel | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |
01.06.2024 NT 16.06., 32 - I. třída A Tenis Dobříš B - TK Kročehlavy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Romba, Souček | - | Petřík, Petřík | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 32 - I. třída A SPORT EDEN Beroun - TK Kročehlavy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pařez Šimon | - | Petřík Daniel | 4:6, 2:6 |
získané body: 1 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 32 - I. třída A SPORT EDEN Beroun - TK Kročehlavy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vrančič, Pařez | - | Moravec, Petřík | 3:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |
15.06.2024 NT 23.06., 32 - I. třída A TK Kročehlavy - Lokomotiva Zdice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Petřík Daniel | - | Šupitar Adam | 6:3, 4:6, 6:7 |
získané body: 0 b. |
15.06.2024 NT 23.06., 32 - I. třída A TK Kročehlavy - Lokomotiva Zdice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Petřík, Petřík | - | Kafka, Šupitar | 0:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |