Datum narození: | 22.08.2010 |
Platnost reg. do: | 26.04.2025 |
Klub: | TK Sokolov |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2021 | TK Sokolov | 752 (6) | |||
2022-Z | TK Sokolov | 529 (6) | 513 (3) |
||
2022-L | TK Sokolov | 443 (6) | 607 (3) |
||
2023-Z | TK Sokolov | 242 (1) | 621 (3) |
||
2023-L | TK Sokolov | 292 (1) | 352 (6) |
||
2024-Z | TK Sokolov | 290 (9) |
|||
2024-L | TK Sokolov | 162 (12) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | ODR II. KV B 5.5.2024, TCF Schicht Mariánské Lázně - TK Sokolov |
1 |
2. | ODR II. KV B 12.5.2024, TK Sokolov - Lokomotiva Karlovy Vary |
0 |
3. | ODR II. KV B 26.5.2024, Tenisklub Cheb - TK Sokolov |
0 |
1. | ODR II. KV o 5. - 8. místo 2.6.2024, TJ Slavoj Chodová Planá - TK Sokolov |
1 |
2. | ODR II. KV o 5. - 8. místo 16.6.2024, TK Sokolov - TK Dýšina |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 7 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 7 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | ODR II. KV B 5.5.2024, TCF Schicht Mariánské Lázně - TK Sokolov |
2 |
2. | ODR II. KV B 12.5.2024, TK Sokolov - Lokomotiva Karlovy Vary |
0 |
3. | ODR II. KV B 26.5.2024, Tenisklub Cheb - TK Sokolov |
0 |
1. | ODR II. KV o 5. - 8. místo 2.6.2024, TJ Slavoj Chodová Planá - TK Sokolov |
1 |
2. | ODR II. KV o 5. - 8. místo 16.6.2024, TK Sokolov - TK Dýšina |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 7 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 7 |
5.5.2024, ODR II. KV B TCF Schicht Mariánské Lázně - TK Sokolov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Blaschke Max | - | Krása Štěpán | 0:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |
5.5.2024, ODR II. KV B TCF Schicht Mariánské Lázně - TK Sokolov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Sauer, Blaschke | - | Fiala, Krása | 1:6, 4:6 |
získané body: 2 b. |
12.5.2024, ODR II. KV B TK Sokolov - Lokomotiva Karlovy Vary | ||||
---|---|---|---|---|
team | Krása Štěpán | - | Michlík Jan | 1:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
12.5.2024, ODR II. KV B TK Sokolov - Lokomotiva Karlovy Vary | ||||
---|---|---|---|---|
team | Krása, Dedek | - | Michlík, Kolda | 2:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
26.5.2024, ODR II. KV B Tenisklub Cheb - TK Sokolov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Havránek Jakub | - | Krása Štěpán | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
26.5.2024, ODR II. KV B Tenisklub Cheb - TK Sokolov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Buchner, Trčka | - | Krása, Fiala | 7:5, 6:1 |
získané body: 0 b. |
2.6.2024, ODR II. KV o 5. - 8. místo TJ Slavoj Chodová Planá - TK Sokolov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Zimák Jakub | - | Krása Štěpán | 1:6, 3:6 |
získané body: 1 b. |
2.6.2024, ODR II. KV o 5. - 8. místo TJ Slavoj Chodová Planá - TK Sokolov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Zimák, Pokorný | - | Krása, Dedek | 1:6, 0:6 |
získané body: 1 b. |
16.6.2024, ODR II. KV o 5. - 8. místo TK Sokolov - TK Dýšina | ||||
---|---|---|---|---|
team | Krása Štěpán | - | Plicka Dominik | 6:0, 6:0 |
získané body: 1 b. |
16.6.2024, ODR II. KV o 5. - 8. místo TK Sokolov - TK Dýšina | ||||
---|---|---|---|---|
team | Krása, Dedek | - | Plicka, Hričina | 6:2, 6:0 |
získané body: 1 b. |
02.12.2023, Letná Winter CupLTK TEPLICE o.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Krása Štěpán | - | Utkin Denis | 6:3, 6:4 |
8>4 | Krása Štěpán | - | Tvrdý Patrik | 7:6 (1), 6:0 |
4>2 | Komínek Matyáš | - | Krása Štěpán | 6:3, 6:1 |
získané body: 14 b. |
02.12.2023, Letná Winter CupLTK TEPLICE o.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Utkin, Krása | - | Tvrdý, Kolovratník | 6:1, 6:0 |
4>2 | Komínek, Laube | - | Utkin, Krása | 6:2, 6:4 |
získané body: 7 b. |
09.12.2023TK Litvínov z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Krása Štěpán | - | Beňas Vít | 6:4, 6:3 |
4>2 | Krása Štěpán | - | Falář Matěj | 6:1, 6:1 |
2>1 | Komínek Matyáš | - | Krása Štěpán | scr. |
získané body: 20 b. |
27.12.2023, TK SokolovTK Sokolov (B - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Krása Štěpán | - | Čížek Vojtěch | 6:1, 6:2 |
8>4 | Janoušek Šimon | - | Krása Štěpán | 6:0, 6:0 |
získané body: 25 b. |
06.01.2024, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Krása Štěpán | - | Panáček Václav | 6:4, 6:4 |
16>8 | Urban Lukáš | - | Krása Štěpán | 6:4, 6:2 |
získané body: 9 b. |
06.01.2024, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Hlavnička, Urban | - | Krása, Bureš | 6:4, 6:1 |
získané body: 0 b. |
13.01.2024, CT starší žáciTenisklub Cheb (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Krása Štěpán | - | Skácel Štěpán | 4:6, 6:3, 1:0 (9) |
4>2 | Novotný Vojtěch | - | Krása Štěpán | 6:1, 6:3 |
získané body: 19 b. |
13.01.2024, CT starší žáciTenisklub Cheb (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Krystek, Novotný | - | Buchner, Krása | 7:5, 6:2 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, Halový oblastní přeborzápadočeský (P - 500), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Krása Štěpán | - | Mudra Matouš | 7:6 (061012) |
8>4 | Krisman Vojtěch | - | Krása Štěpán | 6:1, 6:2 |
získané body: 25 b. |
10.02.2024TK Evženie Klášterec n/O (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Krása Štěpán | - | Hošpes Jonáš | 6:2, 6:2 |
8>4 | Krása Štěpán | - | Paukner Lukáš | 6:0, 6:0 |
4>2 | Krása Štěpán | - | Karaba Jan | 6:3, 7:5 |
2>1 | Ječmínek Ondřej | - | Krása Štěpán | 6:3, 6:3 |
získané body: 20 b. |
23.03.2024, Letná Winter CupLTK TEPLICE o.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Krása Štěpán | - | Šír Jan | 7:6 (2), 7:6 (0) |
4>2 | Ryč Ondřej | - | Krása Štěpán | 6:4, 6:3 |
získané body: 14 b. |
27.04.2024TK Evženie Klášterec n/O (C - 400), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Krása Štěpán | - | Karaba Jan | 6;4 6:0 |
4>2 | Karásek Josef | - | Krása Štěpán | 3:6 7:6 1:0 |
získané body: 14 b. |
08.06.2024, Oblastní přeborzápadočeský (P), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Rulík Jakub | - | Krása Štěpán | 7:5, 2:6, 7:5 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | OŽA II. KV 4.5.2024, TK Sokolov - Tenisklub Cheb A |
9 |
2. | OŽA II. KV 11.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň C - TK Sokolov |
1 |
3. | OŽA II. KV 25.5.2024, TK Sokolov - Tenisklub Cheb B |
4 |
4. | OŽA II. KV 1.6.2024, Lokomotiva Karlovy Vary - TK Sokolov |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 15 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 17 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 17 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | OŽA II. KV 4.5.2024, TK Sokolov - Tenisklub Cheb A |
0 |
2. | OŽA II. KV 11.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň C - TK Sokolov |
1 |
3. | OŽA II. KV 25.5.2024, TK Sokolov - Tenisklub Cheb B |
0 |
4. | OŽA II. KV 1.6.2024, Lokomotiva Karlovy Vary - TK Sokolov |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 17 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 17 |
4.5.2024, OŽA II. KV TK Sokolov - Tenisklub Cheb A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Krása Štěpán | - | Buchner Robert | 6:4, 1:6, 7:5 |
získané body: 9 b. |
4.5.2024, OŽA II. KV TK Sokolov - Tenisklub Cheb A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Krása, Nedvěd | - | Buchner, Trčka | 1:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
11.5.2024, OŽA II. KV TK Lokomotiva Plzeň C - TK Sokolov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hrubý Jonáš | - | Krása Štěpán | 1:6, 2:6 |
získané body: 1 b. |
11.5.2024, OŽA II. KV TK Lokomotiva Plzeň C - TK Sokolov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hrubý, Veselý | - | Krása, Maštera | 3:6, 3:6 |
získané body: 1 b. |
25.5.2024, OŽA II. KV TK Sokolov - Tenisklub Cheb B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Krása Štěpán | - | Löw Libor | 6:1, 6:1 |
získané body: 4 b. |
25.5.2024, OŽA II. KV TK Sokolov - Tenisklub Cheb B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Krása, Fiala | - | Löw, Janošec | 4:6, 6:3, 0:1 |
získané body: 0 b. |
1.6.2024, OŽA II. KV Lokomotiva Karlovy Vary - TK Sokolov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Salinger Lukáš | - | Krása Štěpán | 0:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |
1.6.2024, OŽA II. KV Lokomotiva Karlovy Vary - TK Sokolov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Salinger, Valenta | - | Krása, Maštera | 1:6, 3:6 |
získané body: 1 b. |