Datum narození: | 24.10.2012 |
Platnost reg. do: | 08.11.2024 |
Klub: | SHARK Brno |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2023-L | SHARK Brno | 862 (3) | |||
2024-Z | SHARK Brno | 331 (9) | |||
2024-L | SHARK Brno | 282 (9) | 707 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 02.03.2024TK TILIA Brno (D - 600), K: 2/2 | 5 |
2 | 18.05.2024BLTC Brno (C - 400), K: 4/4 | 0 |
Jednotlivci celkem | 5/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 02.03.2024TK TILIA Brno (D - 600), K: 2/2 | 4 |
2 | 18.05.2024BLTC Brno (C - 400), K: 4/4 | 5 |
Jednotlivci celkem | 9/2 |
02.03.2024TK TILIA Brno (D - 600), K: 2/2 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Dolanská Kateřina | - | Hodická Vendula | 6:1, 6:0 |
8>4 | Remenárová Alexandra | - | Dolanská Kateřina | 6:2, 6:1 |
získané body: 5 b. |
02.03.2024TK TILIA Brno (D - 600), K: 2/2 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Dolanská, Remenárová | - | Krchová, Hodická | 6:2, 6:2 |
4>2 | Procházková, Sedláková | - | Dolanská, Remenárová | 6:3, 7:6 |
získané body: 4 b. |
18.05.2024BLTC Brno (C - 400), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Raisiglová Iva | - | Dolanská Kateřina | 3:6, 6:2, 1:0 (7) |
získané body: 0 b. |
18.05.2024BLTC Brno (C - 400), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Dolanská, Remenárová | - | Sichlerová, Milatová | 6:4, 6:2 |
8>4 | Galusová, Arpa | - | Dolanská, Remenárová | 6:2, 6:1 |
získané body: 5 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | II.TŘÍDA sk.BS 27.4.2024, TC-MJ TENIS Líšeň B - TJ Sokol Uherský Brod |
0 |
2. | II.TŘÍDA sk.BS 15.6.2024, TC-MJ TENIS Líšeň B - BLTC Brno |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | II.TŘÍDA sk.BS 27.4.2024, TC-MJ TENIS Líšeň B - TJ Sokol Uherský Brod |
0 |
2. | II.TŘÍDA sk.BS 15.6.2024, TC-MJ TENIS Líšeň B - BLTC Brno |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
27.4.2024, II.TŘÍDA sk.BS TC-MJ TENIS Líšeň B - TJ Sokol Uherský Brod | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dolanská Kateřina | - | Horehleďová Barbora | 0:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
27.4.2024, II.TŘÍDA sk.BS TC-MJ TENIS Líšeň B - TJ Sokol Uherský Brod | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dolanská, Stejskalová | - | Malásková, Horehleďová | 3:6, 5:7 |
získané body: 0 b. |
15.6.2024, II.TŘÍDA sk.BS TC-MJ TENIS Líšeň B - BLTC Brno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dolanská Kateřina | - | Kalousková Eliška | 1:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
15.6.2024, II.TŘÍDA sk.BS TC-MJ TENIS Líšeň B - BLTC Brno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Nejezchlebová, Dolanská | - | Bartonkova, Kalousková | 1:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
09.12.2023, HIGHLAND SPORT CUPTenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 600), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Dolanská Kateřina | - | Šarovská Rozálie | 4:6, 6:0, 1:0 (12) |
8>4 | Dolanská Kateřina | - | Vyžralová Viktorie | 6:2, 6:1 |
4>2 | Čechová Ellen | - | Dolanská Kateřina | 6:0, 6:2 |
získané body: 19 b. |
09.12.2023, HIGHLAND SPORT CUPTenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 600), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Dolanská, Jurčíková | - | Vondrusová, Holeksová | 6:1, 6:2 |
4>2 | Piková, Nováková | - | Dolanská, Jurčíková | scr. |
získané body: 9 b. |
16.12.2023TK TILIA Brno (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Valová Bibiane | - | Dolanská Kateřina | 6:1, 4:6, 1:0 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023TK TILIA Brno (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Remenárová, Badinová | - | Dolanská, Valová | 6:2, 6:4 |
získané body: 0 b. |
13.01.2024TC-MJ TENIS Líšeň (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Dolanská Kateřina | - | Frolichová Karolína | 6:0, 6:0 |
8>4 | Brňovjáková Kateřina | - | Dolanská Kateřina | 6:3, 6:4 |
získané body: 10 b. |
13.01.2024TC-MJ TENIS Líšeň (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Jurčíková, Dolanská | - | Kalhausová, Španělová | 6:4, 6:3 |
4>2 | Hodničová, Nejezchlebová | - | Jurčíková, Dolanská | 3:6, 6:3, 1:0 (10) |
získané body: 7 b. |
20.01.2024TK Zlín (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Dolanská Kateřina | - | Kunovská Alžběta | 6:0, 6:1 |
16>8 | Sanitráková Eva | - | Dolanská Kateřina | 6:0, 6:1 |
získané body: 9 b. |
20.01.2024TK Zlín (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Sehnalová, Lušovská | - | Chovancová, Dolanská | 6:3, 6:3 |
získané body: 0 b. |
27.01.2024, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Dolanská Kateřina | - | Filipová Nikola | 6:3, 6:2 |
8>4 | Nejezchlebová Veronika | - | Dolanská Kateřina | scr. |
získané body: 13 b. |
27.01.2024, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Bolebruchová, Valová | - | Filipová, Dolanská | 6:3, 4:6, 1:0 (6) |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, Chimney cup 2024TJ Brno-Komín (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Dolanská Kateřina | - | Valová Bibiane | 6:4, 6:1 |
8>4 | Corkery Hana | - | Dolanská Kateřina | 6:1, 6:0 |
získané body: 13 b. |
17.02.2024, Chimney cup 2024TJ Brno-Komín (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Blažejová, Fiala Li | - | Dolanská, Kůsová | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024, ZLTC CUPŽLTC Brno (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Svobodová Adéla | - | Dolanská Kateřina | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024, ZLTC CUPŽLTC Brno (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Horváthová, Veselíková | - | Remenárová, Dolanská | 6:3, 6:4 |
získané body: 0 b. |
08.06.2024, GRANIT CupTJ Žďár nad Sázavou (C - 400), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Fiala Li Isabel | - | Dolanská Kateřina | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
08.06.2024, GRANIT CupTJ Žďár nad Sázavou (C - 400), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Brňovjáková, Adamcová | - | Kubátová, Dolanská | 7:5, 6:1 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | I.TŔÍDA M 2.6.2024, TJ Žďár nad Sázavou B - TC-MJ TENIS Líšeň |
1 |
1. | 4+0 sk. C 28.4.2024, TC-MJ TENIS Líšeň - Mosilana Brno |
3 |
2. | 4+0 sk. C 5.5.2024, TJ Sloup - TC-MJ TENIS Líšeň |
1 |
3. | 4+0 sk. C 12.5.2024, TC-MJ TENIS Líšeň - TJ Brno-Komín |
1 |
4. | 4+0 sk. C 16.6.2024, Sokol Letovice - TC-MJ TENIS Líšeň |
3 |
Družstva celkem (2hra) | 9 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 22 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 21 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | I.TŔÍDA M 2.6.2024, TJ Žďár nad Sázavou B - TC-MJ TENIS Líšeň |
3 |
1. | 4+0 sk. C 28.4.2024, TC-MJ TENIS Líšeň - Mosilana Brno |
0 |
2. | 4+0 sk. C 5.5.2024, TJ Sloup - TC-MJ TENIS Líšeň |
2 |
3. | 4+0 sk. C 12.5.2024, TC-MJ TENIS Líšeň - TJ Brno-Komín |
6 |
4. | 4+0 sk. C 16.6.2024, Sokol Letovice - TC-MJ TENIS Líšeň |
2 |
Družstva celkem (4hra) | 13 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 22 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 21 |
2.6.2024, I.TŔÍDA M TJ Žďár nad Sázavou B - TC-MJ TENIS Líšeň | ||||
---|---|---|---|---|
team | Králíčková Nikola | - | Dolanská Kateřina | 1:6, 0:6 |
získané body: 1 b. |
2.6.2024, I.TŔÍDA M TJ Žďár nad Sázavou B - TC-MJ TENIS Líšeň | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pelikánová, Králíčková | - | Nejezchlebová, Dolanská | 6:4, 6:7, 0:1 |
získané body: 3 b. |
28.4.2024, 4+0 sk. C TC-MJ TENIS Líšeň - Mosilana Brno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dolanská Kateřina | - | Kuřitka Matěj | 7:6, 6:3 |
získané body: 3 b. |
28.4.2024, 4+0 sk. C TC-MJ TENIS Líšeň - Mosilana Brno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dolanská, Hodničová | - | Raštica, Gartšík | 4:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
5.5.2024, 4+0 sk. C TJ Sloup - TC-MJ TENIS Líšeň | ||||
---|---|---|---|---|
team | Strachoňová Kristýna | - | Dolanská Kateřina | 0:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |
5.5.2024, 4+0 sk. C TJ Sloup - TC-MJ TENIS Líšeň | ||||
---|---|---|---|---|
team | Rudenko, Strachoňová | - | Dolanská, Coufalova | 0:6, 3:6 |
získané body: 2 b. |
12.5.2024, 4+0 sk. C TC-MJ TENIS Líšeň - TJ Brno-Komín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dolanská Kateřina | - | Juřičková Dominika | 6:1, 6:0 |
získané body: 1 b. |
12.5.2024, 4+0 sk. C TC-MJ TENIS Líšeň - TJ Brno-Komín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dolanská, Coufalova | - | Bolek, Kůsová | 6:2, 6:4 |
získané body: 6 b. |
16.6.2024, 4+0 sk. C Sokol Letovice - TC-MJ TENIS Líšeň | ||||
---|---|---|---|---|
team | Koubek Matyáš | - | Dolanská Kateřina | 1:6, 1:6 |
získané body: 3 b. |
16.6.2024, 4+0 sk. C Sokol Letovice - TC-MJ TENIS Líšeň | ||||
---|---|---|---|---|
team | Koubek, Maršálková | - | Dolanská, Coufalova | 1:6, 0:6 |
získané body: 2 b. |