Datum narození: | 09.09.2014 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | LTC Litvínov |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-L | LTC Litvínov | 586 (6) | 818 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 20.01.2024TK Litvínov z.s. (C - 800), K: 4/4 | 10 |
2 | 27.01.2024, Letná Winter CupLTK TEPLICE o.s. (C - 800), K: 4/4 | 0 |
3 | 10.02.2024TK Evženie Klášterec n/O (C - 800), K: 4/- | 0 |
4 | 17.02.2024, Letná Winter CupLTK TEPLICE o.s. (C - 800), K: 4/- | 0 |
Jednotlivci celkem | 10/4 |
20.01.2024TK Litvínov z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Malik David Ervin | - | Matouš Jiří | 6:4, 6:1 |
8>4 | Riedel Šimon | - | Malik David Ervin | 6:3, 6:0 |
získané body: 10 b. |
20.01.2024TK Litvínov z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Riedel, Karaba | - | Malik, Punčochář | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
27.01.2024, Letná Winter CupLTK TEPLICE o.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Elsnic Petr | - | Malik David Ervin | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
27.01.2024, Letná Winter CupLTK TEPLICE o.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Veselý, Krisman | - | Janýra, Malik | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024TK Evženie Klášterec n/O (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Buchner Robert | - | Malik David Ervin | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024TK Evženie Klášterec n/O (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
17.02.2024, Letná Winter CupLTK TEPLICE o.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Ryč Ondřej | - | Malik David Ervin | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, Letná Winter CupLTK TEPLICE o.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | DS1A 04.05.2024, TK Most - LTC Litvínov |
0 |
2. | DS1A 15.06.2024, SK Tenis Duchcov - LTC Litvínov |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | DS1A 04.05.2024, TK Most - LTC Litvínov |
0 |
2. | DS1A 15.06.2024, SK Tenis Duchcov - LTC Litvínov |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
04.05.2024, DS1A TK Most - LTC Litvínov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Elsnic Petr | - | Malik David Ervin | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024, DS1A TK Most - LTC Litvínov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Elsnic, Dvořák | - | Malik, Jaroš | 6:0, 6:2 |
získané body: 0 b. |
15.06.2024, DS1A SK Tenis Duchcov - LTC Litvínov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Balogh Jan | - | Malik David Ervin | 4:6, 3:6 |
získané body: 1 b. |
15.06.2024, DS1A SK Tenis Duchcov - LTC Litvínov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Balogh, Bažant | - | Malik, Matouš | 6:7, 1:6 |
získané body: 1 b. |
02.12.2023, Chomutov Open TK Chomutov (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Malik David Ervin | - | Karhan Kristián | 6:3, 6:0 |
8>4 | Nedvěd Jan | - | Malik David Ervin | 6:3, 4:6, 10:7 |
získané body: 10 b. |
02.12.2023, Chomutov Open TK Chomutov (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
16.12.2023Tenis Cibulka (C - 800), K: 7/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Stalčík Jakub | - | Malik David Ervin | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023Tenis Cibulka (C - 800), K: 7/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
02.03.2024, Chomutov Open TK Chomutov (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Malik David Ervin | - | Čihák Jakub | 6:3, 7:5 |
8>4 | Sacher Tobias | - | Malik David Ervin | 6:3, 3:6, 10:8 |
získané body: 10 b. |
09.03.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Malik David Ervin | - | Pešek Jaroslav | scr. |
16>8 | Kmeť Filip | - | Malik David Ervin | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |
09.03.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Kozák, Temenugov | - | Šimek, Malik | 7:6, 6:3 |
získané body: 0 b. |
18.05.2024, Oblastní přeborseveročeský (P - 500), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Knobloch David | - | Malik David Ervin | 6:1, 7:6 (3) |
získané body: 0 b. |
18.05.2024, Oblastní přeborseveročeský (P - 500), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kozderka, Duňka | - | Malik, Matouš | 6:3, 6:1 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | DM1A 05.05.2024, TK Most - LTC Litvínov |
9 |
2. | DM1A 08.05.2024, LTC Litvínov - TK Žatec |
12 |
3. | DM1A 12.05.2024, TK Chomutov - LTC Litvínov |
9 |
4. | DM1A 26.05.2024, LTC Litvínov - TO Meziboří |
9 |
5. | DM1A 02.06.2024, SK Tenis Duchcov - LTC Litvínov |
6 |
6. | DM1A 16.06.2024, LTC Litvínov - TK Severní Terasa Střekov |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 46 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 62 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 55 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | DM1A 05.05.2024, TK Most - LTC Litvínov |
5 |
2. | DM1A 08.05.2024, LTC Litvínov - TK Žatec |
7 |
3. | DM1A 12.05.2024, TK Chomutov - LTC Litvínov |
0 |
4. | DM1A 26.05.2024, LTC Litvínov - TO Meziboří |
0 |
5. | DM1A 02.06.2024, SK Tenis Duchcov - LTC Litvínov |
4 |
6. | DM1A 16.06.2024, LTC Litvínov - TK Severní Terasa Střekov |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 16 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 62 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 55 |
05.05.2024, DM1A TK Most - LTC Litvínov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Poláček Vojtěch | - | Malik David Ervin | 2:6, 0:6 |
získané body: 9 b. |
05.05.2024, DM1A TK Most - LTC Litvínov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Poláček, Bartek | - | Malik, Vondra | 2:6, 2:6 |
získané body: 5 b. |
08.05.2024, DM1A LTC Litvínov - TK Žatec | ||||
---|---|---|---|---|
team | Malik David Ervin | - | Chaloupka Jakub | 7:5, 3:6, 1:0 |
získané body: 12 b. |
08.05.2024, DM1A LTC Litvínov - TK Žatec | ||||
---|---|---|---|---|
team | Malik, Matouš | - | Chaloupka, Gregorik | 6:1, 6:1 |
získané body: 7 b. |
12.05.2024, DM1A TK Chomutov - LTC Litvínov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Čihák Jakub | - | Malik David Ervin | 6:3, 2:6, 5:10 |
získané body: 9 b. |
12.05.2024, DM1A TK Chomutov - LTC Litvínov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Čihák, Matula | - | Malik, Džurňák | 6:4, 7:5 |
získané body: 0 b. |
26.05.2024, DM1A LTC Litvínov - TO Meziboří | ||||
---|---|---|---|---|
team | Malik David Ervin | - | Knobloch David | 6:4, 6:3 |
získané body: 9 b. |
26.05.2024, DM1A LTC Litvínov - TO Meziboří | ||||
---|---|---|---|---|
team | Malik, Vondra | - | Knobloch, Krůta | 3:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
02.06.2024, DM1A SK Tenis Duchcov - LTC Litvínov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Bažant Tobiáš | - | Malik David Ervin | 1:6, 2:6 |
získané body: 6 b. |
02.06.2024, DM1A SK Tenis Duchcov - LTC Litvínov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Bažant, Pfeifer | - | Malik, Vondra | 2:6, 4:6 |
získané body: 4 b. |
16.06.2024, DM1A LTC Litvínov - TK Severní Terasa Střekov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Malik David Ervin | - | Škvor Martin | 6:0, 6:0 |
získané body: 1 b. |
16.06.2024, DM1A LTC Litvínov - TK Severní Terasa Střekov | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |