Datum narození: | 28.10.2016 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | SK Týniště nad Orlicí |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 64 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Královéhradecká soutěž sk. B 4.5.2024 NT 12.5.2024, SK Týniště nad Orlicí B - TC Dvůr Králové, z.s. C |
0 |
2. | 64 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Královéhradecká soutěž sk. B 1.6.2024 NT 16.6.2024, SK Týniště nad Orlicí B - TC Nové Město n. Metují |
1 |
3. | 64 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Královéhradecká soutěž sk. B 25.5.2024 NT 2.6.2024, SK Týniště nad Orlicí B - TK Kvasiny |
0 |
4. | 64 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Královéhradecká soutěž sk. B 11.5.2024 NT 26.5.2024, Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. - SK Týniště nad Orlicí B |
1 |
5. | 64 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Královéhradecká soutěž sk. B 27.4.2024 NT 5.5.2024, Sokol Smiřice A - SK Týniště nad Orlicí B |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 4 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 4 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 64 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Královéhradecká soutěž sk. B 4.5.2024 NT 12.5.2024, SK Týniště nad Orlicí B - TC Dvůr Králové, z.s. C |
0 |
2. | 64 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Královéhradecká soutěž sk. B 1.6.2024 NT 16.6.2024, SK Týniště nad Orlicí B - TC Nové Město n. Metují |
1 |
3. | 64 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Královéhradecká soutěž sk. B 25.5.2024 NT 2.6.2024, SK Týniště nad Orlicí B - TK Kvasiny |
0 |
4. | 64 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Královéhradecká soutěž sk. B 11.5.2024 NT 26.5.2024, Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. - SK Týniště nad Orlicí B |
0 |
5. | 64 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Královéhradecká soutěž sk. B 27.4.2024 NT 5.5.2024, Sokol Smiřice A - SK Týniště nad Orlicí B |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 4 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 4 |
25.5.2024 NT 2.6.2024, 64 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Královéhradecká soutěž sk. B SK Týniště nad Orlicí B - TK Kvasiny | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jiří Dvořák | - | Šťastný Vít | 5:7 |
získané body: 0 b. |
25.5.2024 NT 2.6.2024, 64 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Královéhradecká soutěž sk. B SK Týniště nad Orlicí B - TK Kvasiny | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kratina, Jiří | - | Trejtnar, Samek | 3:6 |
získané body: 0 b. |
27.4.2024 NT 5.5.2024, 64 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Královéhradecká soutěž sk. B Sokol Smiřice A - SK Týniště nad Orlicí B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Bureš Teodor | - | Jiří Dvořák | 2:6 |
získané body: 1 b. |
27.4.2024 NT 5.5.2024, 64 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Královéhradecká soutěž sk. B Sokol Smiřice A - SK Týniště nad Orlicí B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Tuzarová, Bureš | - | Tošovský, Jiří | 6:0 |
získané body: 0 b. |