Datum narození: | 01.06.1976 |
Platnost reg. do: | 01.04.2025 |
Klub: | TCEN Hrádek nad Nisou |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2007 | Slavia VŠST Liberec | 341 (9) | |||
2008 | Slavia VŠST Liberec | 254 (12) | |||
2009 | Slavia VŠST Liberec | 194 (15) | |||
2010 | Slavia VŠST Liberec | 183 (20) | |||
2011 | Slavia VŠST Liberec | 707 (9) | |||
2012 | Slavia VŠST Liberec | 2482 (3) | |||
2016 | Slavia VŠST Liberec | 615 (4) | |||
2019 | Slavia VŠST Liberec | 715 (4) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | DA 2B 27.04.2024, TCEN Hrádek nad Nisou B - TK Spartak Děčín |
0 |
2. | DA 2B 04.05.2024, ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. - TCEN Hrádek nad Nisou B |
1 |
3. | DA 2B 11.05.2024, Slovan Liberec B - TCEN Hrádek nad Nisou B |
0 |
4. | DA 2B 25.05.2024, TCEN Hrádek nad Nisou B - LTK Liberec D |
0 |
5. | DA 2B 01.06.2024, TK Rochlice Liberec - TCEN Hrádek nad Nisou B |
0 |
6. | DA 2B 15.06.2024, TCEN Hrádek nad Nisou B - TK Roudnice n.L. |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | DA 2B 27.04.2024, TCEN Hrádek nad Nisou B - TK Spartak Děčín |
0 |
2. | DA 2B 04.05.2024, ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. - TCEN Hrádek nad Nisou B |
1 |
3. | DA 2B 11.05.2024, Slovan Liberec B - TCEN Hrádek nad Nisou B |
1 |
4. | DA 2B 25.05.2024, TCEN Hrádek nad Nisou B - LTK Liberec D |
0 |
5. | DA 2B 01.06.2024, TK Rochlice Liberec - TCEN Hrádek nad Nisou B |
0 |
6. | DA 2B 15.06.2024, TCEN Hrádek nad Nisou B - TK Roudnice n.L. |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
27.04.2024, DA 2B TCEN Hrádek nad Nisou B - TK Spartak Děčín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Habada Pavel | - | Ledvina Roman | 2:6, 6:7 |
získané body: 0 b. |
27.04.2024, DA 2B TCEN Hrádek nad Nisou B - TK Spartak Děčín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Habada, Špánek | - | Ledvina, Potyš | 0:6, 3:6 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024, DA 2B ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. - TCEN Hrádek nad Nisou B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mikula Lukáš | - | Habada Pavel | 2:6, 3:6 |
získané body: 1 b. |
04.05.2024, DA 2B ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. - TCEN Hrádek nad Nisou B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mikula, Šalanda | - | Habada, Špánek | 2:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |
11.05.2024, DA 2B Slovan Liberec B - TCEN Hrádek nad Nisou B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Nejedlý Pavel | - | Habada Pavel | 6:4, 6:1 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024, DA 2B Slovan Liberec B - TCEN Hrádek nad Nisou B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Rak, Nejedlý | - | Klouček, Habada | 4:6, 6:2, 2:10 |
získané body: 1 b. |
25.05.2024, DA 2B TCEN Hrádek nad Nisou B - LTK Liberec D | ||||
---|---|---|---|---|
team | Habada Pavel | - | Krechler Daniel | 2:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
25.05.2024, DA 2B TCEN Hrádek nad Nisou B - LTK Liberec D | ||||
---|---|---|---|---|
team | Habada, Špánek | - | Krechler, Jaroš | 0:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
01.06.2024, DA 2B TK Rochlice Liberec - TCEN Hrádek nad Nisou B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Botka Michal | - | Habada Pavel | 6:1, 7:6 |
získané body: 0 b. |
01.06.2024, DA 2B TK Rochlice Liberec - TCEN Hrádek nad Nisou B | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
15.06.2024, DA 2B TCEN Hrádek nad Nisou B - TK Roudnice n.L. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Habada Pavel | - | Puršl Radek | 6:1, 6:3 |
získané body: 1 b. |
15.06.2024, DA 2B TCEN Hrádek nad Nisou B - TK Roudnice n.L. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Klouček, Habada | - | Rejzek, Sváda | 6:4, 6:3 |
získané body: 1 b. |